slide
cifersky-rybnik-3080
ts-500593292-microgreens

PRACUJEME V HARMONII

S PŘÍRODOU

Kariéra

F. KAVYL, spol. s r.o., hledá kolegy do svého týmu na pozice:

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis na email: rousova@kavyl.cz, nebo nás kontaktujte na tel.: 734 750 927. Kontaktní osoba – Ing. Romana Rousová.

Popis pracovní pozice:

Vaší náplní práce bude převoz rostlinného materiálu a mechanizace na zakázky a  aktivní podílení se na realizaci zakázek na stř. zahradnických úprav.

Požadujeme:
• Řidičský průkaz skupiny B, BE, C, CE ( T výhodou), karta řidiče
• Manuální zručnost
• Samostatnost, loajalita

Nástup: dle domluvy

Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy s dlouholetými zkušenostmi v oboru
- motivující mzdové ohodnocení na základě dosažených výsledků

Máte zájem podílet se spolu s námi na zajímavých projektech v oblasti údržby zeleně?
Kontaktujte nás telefonicky na 734 750 927 nebo emailu rousova@kavyl.cz.

20210428105539307_0001
Vaší náplní práce bude následná péče o zeleň – pokosy travnatých ploch, zálivka stromů a keřů,  a aktivní podílení se na realizaci.
Koho hledáme?
- spolehlivého a manuálně zručného člověka s aktivním přístupem k práci
- vlastní ŘP skupiny B, T (podmínkou) , BE (výhodou)
Nástup: dle dohody
Nabízíme:
- firemní benefity
Kontaktujte nás telefonicky na 734 750 927 nebo emailu rousova@kavyl.cz.
Kavyl kariera inz tesar

samostatného a pracovitého člověka u kterého vítáme:

• praxi se dřevem nebo vyučení v oboru,
• který má rád kvalitně odvedenou práci,
• je aktivním řidičem skupiny B.

Co byste u nás dělal?
- podílel se na našich projektech v oblasti dřevovýroby, zakázková výroba naučných stezek, altánů, dřevěných mostků, atd.

Co vám můžeme nabídnout

- 23 dnů dovolené, stravenkový paušál a další benefity dle aktuálního balíčku

- adekvátní zaškolení a možnost profesního růstu
- zázemí stabilní české společnosti.

Žákům a studentům středních, odborných a vysokých škol nabízíme spolupráci již během studia. Po předchozí dohodě u nás můžete absolvovat Vaši odbornou praxi a stáž. Během letních prázdnin můžete pracovat v našich provozech.

Talentovaným žákům a studentům vyšších ročníků jsme schopni nabídnout stipendia formou měsíčního motivačního příspěvku.

Studentům vysokých škol zahradnických a stavebních můžeme nabídnout spolupráci při realizaci diplomové práce a následné pracovní uplatnění

ve společnosti KAVYL spol. s r.o. .

Napište nám

Zpracovávám...