slide
cifersky-rybnik-3080
ts-500593292-microgreens

PRACUJEME V HARMONII

S PŘÍRODOU


OPRAVNA STAVEBNÍCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Aby mohla být jakákoli stavební činnost odvedena kvalitně, v termínu, bez problémů a podle požadavků, je třeba mít kvalitní strojový park. To znamená vlastnit stroje, které jsou nejen vhodné ke konkrétní prováděné činnosti, ale také bez poruchy a v odpovídajícím technickém stavu. O stavební stroje je tedy potřeba důkladně pečovat, jelikož i na nich závisí výsledná podoba každé stavby. Proto jsme v roce 2011 rozšířili naši činnost o servis stavebních strojů a opravy stavebních strojů.

Zaměřujeme se především na stavební stroje, které jsou využívané pro zemní práce a výstavbu i úpravu komunikací, ale také na servis osobních a užitkových vozů.

Nabídka služeb

Předsezónní a posezónní servis stavebních strojů

Servis osobních a užitkových vozů

Opravy stavebních strojů

Náhradní díly

Přezutí pneumatik

Výměna olejů, maziv a chladicí kapaliny

Svářečské a zámečnické práce

Diagnostika a technická podpora

Obchodní poradenství

Odborné konzultace

Partnerství v ekonomické péči o produktivní strojní park

Kromě oprav a servisu stavebních strojů jsme schopni zabezpečit potřebné náhradní díly. Samozřejmostí je výměna olejů, maziv i chladicí kapaliny či přezutí pneumatik.

Práce provádíme jak v servisní dílně v Mohelně, tak i v terénu za pomoci našeho servisního vozidla.

Komplexní péče o strojový park

Aby byly naše služby v oblasti oprav a servisu stavebních strojů komplexní, nabízíme i technickou podporu, obchodní poradenství, odborné konzultace a partnerství v ekonomické péči o produktivní strojový park. Díky našim službám tak můžete mít své stroje vždy v perfektním stavu připraveném k okamžitému použití.

Naše servisní dílna je vybavena veškerým potřebným zařízením, které je pro opravy a servis stavebních strojů nezbytné. Naši zaměstnanci jsou tak připraveni bez problémů řešit jak běžné úkony spojené se servisem, tak i komplikovanější opravy a požadavky klientů.

Výhodou naší opravny je i to, že disponujeme kvalifikovanými a zkušenými externisty, jejichž služeb máme možnost využít v případě nutnosti rychlého zásahu u vzdálenějších klientů či na speciální opravy hydrauliky a elektroniky.

Opravna stavebních strojů a zařízení-1

Napište nám

Zpracovávám...